SOFFBORD, "PK-61", Poul Kjaerholm, tillverkat av Fritz Hansen 1990.

Kvadratisk marmorskiva, mattkromad benställning. L 83, B 83, H 33.

Något slitage, skivan med kantnagg på undersidan.

Lähtöhinta
10 000 SEK