BORD, nyrokoko, 1800-talets slut.

Mahogny, delvis svartlackerat. Svängd profilerad skiva, svängda kopplade ben, skuren dekor. I sargen två lådor. L 128, b 80, h 68.

Skivan med sprickor. Smärre skador, repor.

Lähtöhinta
1 800 SEK