MATSALSBOLD/SLAGBORD, 1900-tal

Mahogny. Med två grindar och slag. Skivan med profilerad kant. Längd 50+65+65, bredd 100, höjd 74 cm.

Slitage. Benen och kanter med ställvis hårdare slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK