PARTI NYSILVERBESTICK, bla hummer, bla GAB, Stockholm, 1900-tal.

8 knivlägg, längd 6cm. 6 sillgafflar med dekor av fisk, längd 13,5cm. 16 hummergafflar, snarlika, längd ca 19-20cm.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK