KUGGHJUL, 1800/1900-tal.

KUGGHJUL, 1800/1900-tal.

Diameter 96 cm. Bredd 14 cm.

Bruksslitage. Torrsprickor. Märken och repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK