SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.

Furu, delvis bemålat. Med två raka klaffar. Låda i sarg. Kopplade ben. Dubbla grindar. Längd 69 + 2 uppfällbara skivor á 67 cm, bredd 93 cm, höjd 79 cm.

Slitage. Renoverat. Sprickor och repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK