FÅTÖLJ och FOTPALL, "Pernilla", Bruno Mathsson, för Dux, 1900-talets andra hälft.

Böjträ med lös svart skinnklädsel.

Fläckar och slitage. Senare klädsel.

Lähtöhinta
5 000 SEK