TAKPLAFOND, 1900-talets mitt. Höjd ca 22 cm.

Stomme av mässing. Kupa av opak glas. Diameter ca 45 cm.

Ej funktionstestad. Repor och märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK