639019

ARMLÄNK, 18K vitguld med 9 briljantslipadediamanter samt 8 smaragder, Georg Perenyi Lawepe, Stockholm, 1961. Vikt 13,1 g

Längd 18,5 cm.

Bruksslitage. En smaragd med nagg.

Lähtöhinta
8 000 SEK