TAKLAMPA, 1960/70-tal. Höjd 35 cm.

Stomme i mässing. Behängd med kvadratiska prismor. Diameter 60, höjd 35 cm.

Slitage. Smärre nagg. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK