Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

MEDALJER, 14 st, silver, Astrid Lindgren,1900-tal. Vikt ca 378 g.

14 st medaljer i silver samt 1 medalj i aluminium-brons legering "Nordic Gold", ca 22 g. Med motiv av Astrid Lindgrens litterära figurer. I schatull. Diameter ca 4 cm.

Obetydligt slitage. Schatull med slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK