MATBESTICK, "Patricia", 62 delar, silver, ca 2100 g.

stämplade Mema varierande årtal, bestående av;
12 knivar (längd 20),
12 gafflar (längd 17),
12 knivar (längd 17),
12 gafflar (längd 15),
12 skedar (längd 15),
2 smörknivar (längd 14,5)

Bruksslitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK