FIGURINER, två st, lergods, Thomas Hellström, Nittsjö, 1900-talets andra hälft.

Ekorre och tjäder. Stämplade, tjäder djupstämplad. Höjd ca 18 cm.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK