TAKLAMPA, industri, 1900-talets första hälft.

Grön emalj, senare dragen el. Diam ca 36. Höjd 48 cm exklusive sladd.

Emaljenskador. Rost. Omgjord. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 500 SEK