644595

BLANDARE för tvättställ, Vola, "HV1E", Design Arne Jacobsen. 2000-tal.

Elektronisk, beröringsfri blandare med fast pip. Kromad. I originalkartong. Blandarens höjd ca 15 cm.

Obetydligt slitage. Smärre fläck. Aldrig använd enligt uppgift, men ej funktionstestad.

Muut tiedot

VOLA modell HV1 designades 1968 för Danmarks nationalbank av Arne Jacobsen.

Lähtöhinta
3 000 SEK