FILMAFFISCH, litografiskt tryck, "Trötte Teodor", 1931.

Bl a Valdemar Dahqvist, Karin Swanström och Brita Appelgren. Regi: Gustaf Edgren. J. Olséns Litografiska Anstalt, Sthlm. Bladstorlek 100 x 70 cm. Oramad.

Slitage. Revor. Veck.

Lähtöhinta
2 000 SEK