TAKLAMPA, "Charlottenborg PH 6 1/2-6", Ebbe Christensen, Sophus Frandsen och Poul Henningsen, Louis Poulsen.

Vitlackerad metall. Diam 65 cm och höjd ca 60 cm.

Bucklor. Fåtal repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK