VÄGGLAMPA, Hans-Agne Jacobsson, Markaryd, omkring 1900-talets mitt.

Mässing. Fyra ljuspunkter med perforerade kupor. Längd ca 45 cm.

Bruksslitage, smärre repor och anlöpningar. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK