653467

PARTI SMYCKEN, 3 st, 14K guld med bruna och vita diamanter och malakit. Total vikt ca 7,11 g.

Hänge, hjärtformad med små bruna och vita diamanter, tot ca 1,025 ct. Höjd 4,5 cm. Ring med cabochonslipad malakit. Storlek 18,75/59. Hänge med cabochonslipad malakit. Höjd 2,3 cm.

Bruksslitage. Ytskador till malakit av hängen så att den ser ut att vara matt.

Lähtöhinta
2 000 SEK