Chad Robertson

(Yhdysvallat, Syntymävuosi 1965)
Chad Robertson

CHAD ROBERTSON, grafiskt blad, signerad och numrerat 2/50, Daterat, 2003

Gul komposition. 76x101 cm.

Obetydligt slitage. Enstaka mjukt veck.

Lähtöhinta
5 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet