BORD, Desalto, 1900-/2000-tal.

Benställning av ask. Skiva av glas. Två utdragbara skivor à 50 cm vardera. Längd 200. Bredd 100. Höjd 75 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK