TUSCHLAVERING samt GRAVYRER, 3 delar 1700/1800-tal.

"Le lectues", "La double fécondite", samt "St Prisque, baptisee par S. Pierre". Bildstrl. 39x27-40x27.

Slitage, fuktskador, ytsmuts och fläckar.

Lähtöhinta
1 600 SEK