SKÅLAR, 5 st, porslin, Kina, 1800-1900-tal.

4 med polykrom dekor i emaljfärger, ett par med drakar samt 2 med blommor. Monokrom, blå skål. Diam 7-10.

Två med nagg.

Lähtöhinta
1 000 SEK