660314

ARMBANDSUR, herr, Cartier, Santos, automatisk, stål och 18K guld.

Vit urtavla med romerska siffror, datumvisning. Referensnummer 2961 38368. Originallänk, stål och guld, lås med Cartier-logo. Boett storlek 30 mm v 29 mm exkl kronan.

Bruksslitage. Repor. Ej funktiontested.

Lähtöhinta
12 000 SEK