661574

FAT, tenn, otydliga stämplar möjligen Baltzar Rokus, Arboga 1743-1788.

Hamrad dekor. Diameter 36 cm.

Repor och märken. Bucklor. Lagning i mitten.

Lähtöhinta
2 000 SEK