661947

VÄGGPENDYL, Bengt Engström, Stockholm, 1900-talets början.

Förgylld och bronserad. Ljus urtavla med arabiska siffror. Krönande blommor. Höjd 52cm. Pendel finns. Nyckel finns.

Bruksslitage. Färgbortfall. Ej funktionstestad. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK