Två serveringsgafflar med rocaille-dekor (längd 21 cm). Två serveringsskedar i två olika utföranden, den ena Olga-lik modell (längd 22-23 cm). Sex kaffeskedar med blomsterdekor samt en i modell Thema (längd 11,5-12 cm). Stämplade med danska stämplar, svenska importstämplar och GAB och CGH. Tre gafflar i nysilver medföljer.
Bruksslitage. Gravyr.