Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
664204

Bertil Vallien

(Ruotsi, Syntymävuosi 1938)
Bertil Vallien
(Ruotsi, Syntymävuosi 1938)

BRASGALLER, Bertil Vallien, 1900-talets andra hälft.

Smide. Höjd ca 40 cm.

Slitage. Rost.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet