HYLLA/SIDEBOARD, teak. Danmark. 1950/60-tal.

Teakfanér. Barinredning, mittparti med jalusidörrar och lådor, dörrpar med bakomvarande hyllor nertill. Utdragbara brickor. Längd 160, höjd 151, djup 44 cm.

Skador på ett handtag, några hyllor saknas. Bruksslitage. Märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK