KAMERA med VÄSKA, Rolleiflex. Franke & Heidecke, Braunschweig, Tyskland,

Zeiss-Opton Nr 618854 Tessar 1.3,5 f=75 mm samt Heidosmat 1:2,5/75.

Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK