Carlos Boix

(Ruotsi, Syntymävuosi 1949)
Carlos Boix
(Ruotsi, Syntymävuosi 1949)

BOIX, CARLOS, olja på duk, sign o dat -95.

Komposition i gröna och grå nyanser. 120x118. Titel: Un aspirateur de bananes cubaines".

Smärre slitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet