SCHÄSLONG/SÄNG, empire, 1800-talets första hälft.

Fanerad med mahogny. Lätt svängd form på lejonfötter. Tot. längd 219, bredd 98, höjd 87 cm. Madrassens storlek 167 x 86 cm.

Slitage, repor, märkbara revor, avslag på tass .

Lähtöhinta
3 000 SEK