PARTI SILVER, 5 delar, olika nationaliteter, bla Ryssland och Kina, 18-1900-tal. Total vikt ca 350 g.

Tre dosor, möjligen Holland, Ryssland samt Tjeckien. Längd 4,4-9,5 cm. Saltkar med sked, Ryssland. Diameter 6 cm. Fat, lotusformat, Kina. Diameter 11,5 cm.

Smärre bucklor, slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK