SKÅP, Stilmöbler, Linköping, 1900-talets mitt.

Mahogny. Överdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Underdel med fem lådor. Märkt med plakett. Bredd 117. Djup 46. Höjd 172 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Hyllplan med fläckar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK