GRAVYRER 2 st SAMT 8 TECKNINGAR, sent 1700-tal till 1800-talets första hälft.

Två gravyrer med mytologiska motiv eftr bla Benoit, åtta teckningar, mest med motiv av antika skulpturer samt en vas, bladstorlek 16 x 25 - 36 x 42 cm. Oramade.

Flertalet med fläckar, gravyrerna med beskurna marginaler, veck.

Lähtöhinta
1 500 SEK