Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Elias Martin

(Ruotsi, 1739-1818)
Elias Martin
(Ruotsi, 1739-1818)

ELIAS MARTIN, Roulettegravyrer, 10 st, signerade i plåten.

"Fader vår". Vardera 40 x 30 cm. Samtida förgyllda gustavianska ramar, bakstycken och glas.

Ej examinerade ur ramarna. Gulnade, skador.

Kirjallisuus

Frölich 78-87.

Lähtöhinta
8 000 SEK