Arvid Mauritz Lindström

(Ruotsi, 1849-1923)
Arvid Mauritz Lindström
(Ruotsi, 1849-1923)

ARVID MAURITZ LINDSTRÖM, olja på duk, signerad.

Solnedgång över räv i vinterlandskap. 37x72 cm.

Sedvanligt ytslitage, fläckar. Ospänd duk.

Lähtöhinta
5 000 SEK