PARTI DUKAR OCH SERVETTER, linnedamast, 1900-talets mitt.

Tolv servetter med monogram, 50x50 cm. Dukar, ca 230x130, 300x130, 145x175 respektive 200x130 cm.

Sedvanligt ytslitage, ej fullständigt genomgångna. Klisterrester på en duk.

Lähtöhinta
1 500 SEK