SKRIVBORD, 1900-talets första hälft.

Bonad björk. En låda i sarg. Två hurtsar med dörr och bakomliggande hyllplan samt lådor. Längd 140. Bredd 75. Höjd 77 cm.

Slitage, repor och märken. Något fläckad skiva. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 500 SEK