SKRIVBORD, 1900-talets början.

Fanerat med mahogny. Två dörrar, tre lådor. Längd 128 cm, höjd 77 cm.

Slitage. Kraftig spricka på en av dörrarna. Skivan med skador, repor, fanerskador och märken. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 500 SEK