SOFFA samt FÅTÖLJ, Bra Bohag, DUX - Ljungs industrier. 1950/60-tal.

Brun och beige ylleklädsel, lösa sittplymåer. Etikettmärkta. Längd 186, djup 80, höjd 75 cm.

Slitage. Fläckar. Undertyg med smärre hål.

Lähtöhinta
2 500 SEK