VÄGGLAMPA, möjligen Italien, 1900-talets andra hälft.

Organisk form i bronserad metall. Fyra ljuspunkter. Enligt uppgift med dimmer-funktion. Längd ca 115, höjd ca 80 cm.

Bruksslitage, visst färgbortfall samt repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK