675022

LIVSTYCKE/KORSETT, läder och metall. Omkring 1900.

Stomme beklädd i metall och brunt läder. Höjd ca 33, längd ca 31 cm.

Slitage. Skador. Rost.

Lähtöhinta
1 500 SEK