LJUSSTAKE, trä, allmoge, 1900-tal

För nio ljus. Blå med geometrisk dekor. Höjd 45 cm, längd 93 cm.

Bruksslitage. Enstaka förstärkning. Enstaka spricka.

Lähtöhinta
1 800 SEK