Otto Holmström

(Ruotsi, 1866-1915)
Otto Holmström
(Ruotsi, 1866-1915)

OTTO HOLMSTRÖM, akvatintetsning, signerad.

"Göteborgs Hamninlopp på 1890-talet". Bildstorlek 49 x 64 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Lähtöhinta
1 500 SEK