SOFFBORD, "Butlers Tray", 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Fällbara sidor. Kopplad benställning. Löstagbar skiva. Höjd 55 cm, längd 159 cm, bredd 90 cm.

Bruksslitage, repor, märken, nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK