SATSBORD, tre delar, Linköpings möbelfabrik, omkring 1900-talets mitt.

Betsad björk. Profilerad kant. Spiralvridna ben. Längd 34-47, bredd 26-32, höjd 56-58 cm.

Slitage. Repor. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK