TRÄDGÅRDSBÄNK/PARKBÄNK, 1900-tal.

Målad metall och träribbor. Genombrutna gavlar. Längd ca 130 cm.

Hårt slitage. Skador, sprickor, fläckar och färgbortfall. Visst rostangrepp. Senare målning och delvis senare ribbor. Instabil.

Lähtöhinta
1 500 SEK