Giovanni Battista Filosa

(Italia, 1850-1935)
Giovanni Battista Filosa
(Italia, 1850-1935)

GIOVANNI BATTISTA FILOSA, akvarell, signerad.

"Unrequested love". 70 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
6 000 SEK