OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, tidigt 1900-tal.

Porträtt av Vice Häradshöfding G.B.A. Holm, Ledamot af Lifförsäkrings-Aktiebolaget Victorias styrelse från bolagets stiftelse år 1882 och ordförande i stiftelsen under åren 1903-1910.

Repor, krackelyrer, större reva.

Lähtöhinta
2 000 SEK